+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00


Як червоноградський «Миколай Чудотворець» викупив гріх підлітка

До 19 грудня ще далеко, а чудеса вже почалися.

В серпні 2018 нетвереза молодь «окультурила» фасад Народного дому, розгативши в запалі вікно.

Ми висвітлювали цей випадок на наших сторінках. Особливо болісно за те, що вікна були замінені на енергозберігаючі за кошти гранту, як реалізація виграного мікропроекту. Саме так зусилля багатьох людей зводяться нанівець дією одного недоумка!

Поки тривала судова тяганина ( а кривдника впіймали!), вікно чарівним чином відновилося. Один із мешканців нашого міста відреагував одразу в пості про ту нічну пригоду: надійшла пропозиція оперативної заміни скла!!! Ми відмовилися, прагнучи справедливості і покарання винного, адже подібні випадки досі чекають [гіпотетичного|бажаного|логічного] завершення і переведення їх в статус «вічних» — не є омріяною перспективою. Бо замість того, аби займатись розвитком колективів, ми повинні ремонтувати майно після чиїхось феєричних тусовок, прибирати чуже лайно!

І от одного дня вікно зціліло! Вахтер спокійно запустив людей з обладнанням: заносять ж бо, не навпаки. А людоньки спокійно замінили битий стеклопакет, бо осінь-холод-протяги-діти — час не чекає… Питання, хто ж ці благочинці, з’ясувалось, коли потрібно було подати в суд кошторис витрат на заміну вікна для встановлення розміру відшкодування родиною неповнолітнього пана Г., мати якого приходила «залагодити» справу в не зовсім адекватному стані, підняла ґвалт і влаштувала скандал…

В горлі ком, серце щімить і плакати хочеться!!! Неможливо виразити всі емоції… Всі працівники Червоноградського Народного дому, діти, колективи… Всі!!! Щиро, по-людськи, від серця вдячні ВАМ за ТАКИЙ вчинок, Андрій Цвір!

Єдине шкода, що одні ламають, а інші лагодять!

Поділитись в соцмережах


56 запросов. 1,866