+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00


Проект-переможець по утепленню покрівлі сцени реалізовано

Якщо про проблему ніхто не каже, то про її існування ніхто і не дізнається.

Відвідувачі заходів в Великій залі Народного дому пам’ятають, як воно, бути глядачем концерту або вистави взимку. Холод і неймовірний протяг не давали  спокійно насолодитись дійством і то не кажучи про артистів, які змушені були виступати на «морозильній сцені» в концертних костюмах.

Проект будівництва в 50-60 роки минулого століття не передбачав заощадження та енергоефективності, опалення Палацу культури у місті вугільників було забезпечено в повній мірі. Дах над сценою був покритий лише одним шаром шиферу, який з віком, звісно, зносився і вийшов з ладу, почав протікати. Вирішувати проблему основної культурної установи міста було необхідно терміново і негайно!

Фото зроблене 16 січня 2018 року

Неможливо покласти витрати на бюджет Червонограду в повній мірі, адже то не казкова чарівна рукавичка, в яку все влізе. Тому керівництвом Народного дому було прийняте рішення про пошук альтернативних шляхів фінансування.

Так почалася робота над проектом з дуже довгою назвою та надзвичайно корисною ціллю: «Капітальний ремонт по об’єкту «Утеплення покрівлі Великої зали Червоноградського Народного дому за адресою: м.Червоноград, пр. Шевченка,15″ з метою енергозбереження«.

Поданий на Обласний конкурс мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік, наш проект був оцінений, як доцільний та раціональний, та обраний до реалізації.

Вартість проекту становила маже 300 тис. грн. та в процесі втілення вдалося оптимізувати видатки (без втрати якості робіт і матеріалів) шляхом пошуку підрядників та постачальників матеріалів. В результаті вдалося зекономити майже 50 тис. грн. і кінцева сума становить 244,785 тис. грн. Про реалізацію проекту у Великій залі біля сходів на сцену встановлена інформаційна табличка, де зазначено, що проект реалізовано за сприяння Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації і тепер кожен відвідувач має доступ до цієї публічної інформації.

До фінансування були залучені наступні джерела:

  • Червоноградський Народний дім
  • фінансовий внесок — 30 тис. грн.
  • нефінансовий внесок — 2,5 тис. грн.
  • спонсорські кошти — 4 тис. грн.
  • Внесок міської ради — 86,199 тис. грн.
  • Кошти обласного бюджету — 121,086 тис. грн.

Результати роботи містяни зможуть тепер відчути на собі, а фото-звіт додаємо тут:

 

Поділитись в соцмережах


60 запросов. 1,765