+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00


Наші керівники

Директор - Ейхорн Іванна Ярославівна

Заступник директора - Коваленко Віктор Володимирович

Заступник директора з господарських питань - Коваленко Ігор Володимирович

Завідуюча відділом з культурно-просвітницької роботи - Степанець Лариса Іванівна

Ейхорн Іванна Ярославівна

Ейхорн Іванна Ярославівна

Ейхорн Іванна Ярославівна, 1976 р. н., у 1995 році закінчила Львівське училище культури (кваліфікація - організатор культурно-освітньої роботи, керівник самодіяльного хорового колективу). У 2000 році отримала повну вищу освіту (дистанційна форма) у Рівненському державному гуманітарному університеті, кваліфікація - керівник хору, викладач фахових дисциплін.
З вересня 1995 року працювала керівником дитячого вокального колективу у Соснівському Народному домі, а з жовтня цього ж року - заступником директора з культурно-освітньої роботи.
З серпня 1999 по червень 2011 року – директор Соснівського Народного дому.
Паралельно впродовж 2001-2016 рр. була керівником дитячого вокального колективу «Червона рута» Соснівського Народного дому, керівником гуртка в БДЮТЧ.
З 1993 року брала активну участь у громадському житті Соснівки та Червонограда. Керувала дитячим хором Церкви Святих апостолів Петра і Павла у м.Соснівка. Співпрацювала з Товариством інвалідів дитинства «Промінь надії», «Союзом Українок», Товариством української мови ім.Т.Г.Шевченка у Соснівці. У 2005 році заснувала громадську організацію Соснівського молодіжного творчого клубу «Червона рута», співпрацює з благодійним фондом «Фонд Ренати Мерклє», товариством Українців в Словенії «Берегиня».
Із серпня 2016 року - директор Червоноградського Народного дому.

Коваленко Віктор Володимирович

Коваленко Віктор Володимирович

Коваленко Віктор Володимирович, 1956р.н., освіта вища – в 1979 році
закінчив Львівський Державний університет ім.І.Франка. Працює в Червоноградському Народному домі з 1997 року.
Неординарна творча особистість, талановитий композитор та аранжувальник. З 1996 по 2004р. - незмінний художній керівник Всеукраїнського фестивалю популярної пісні « Різдвяні дзвіночки»; грамотний, толерантний, прекрасний педагог; фахівець своєї справи, добре обізнаний з методикою, організацією культурно-просвітницької та дозвіллєвої діяльності. Виховав декілька поколінь переможців Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів. Серед вихованців Коваленка В.В. біля 20-ти стали професійними музикантами, більше 10-ти – солістами-вокалістами та керівниками дитячих ансамблів у сфері культури.
Фанатично відданий роботі, користується авторитетом в колективі Народного дому, серед працівників культури, ввічливий, доброзичливий, справжній фахівець своєї справи.

Коваленко Ігор Володимирович

Коваленко Ігор Володимирович

Коваленко Ігор Володимирович, 1962р.н., українець, освіта професійно- технічна.
Працює в Червоноградському Народному домі з 2000 року, з 2009 р. на посаді заступника директора з господарських питань. За період роботи зарекомендував себе тільки з позитивної сторони. Основні риси характеру: працьовитість, старанність, комунікабельність, вміння вирішувати господарські питання, технічно-грамотний, відповідає займаній посаді.
Вміє організовувати роботу і керувати підлеглими, також вимогливий до себе та інших.
Серед працівників Народного дому найавторитетніша людина: людяний і привітний.

Степанець Лариса Іванівна

Степанець Лариса Іванівна

Степанець Лариса Іванівна Закінчила Рівненський Державний
інститут культури. Розпочала свою діяльність в Червоноградському Народному домі з 2015 року керівником гурта художнього слова «Гроно ». Учасники гуртка брали участь в обласному конкурсі читців, виступали в ролі читців та ведучих в тематичних концертах.
Степанець Лариса Іванівна автор сценарію і ведуча багатьох концертів, які відбувалися на сцені Червоноградського Народного дому. До роботи в Червонограді працювала в Будинку культури м.Жовті Води Дніпропетровської області, а після закінчення інституту у Рівному, 30 років працювала викладачем спецдисциплін на кафедрі театральної роботи. Крім цього, мала досвід адміністративної роботи на посаді заступника декана художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету.
Користується повагою серед працівників Червоноградського Народного дому.


68 запросов. 1,675