+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00


ЗРАЗКОВИЙ ДИТЯЧИЙ ТЕАТР ЕСТРАДНОЇ ПІСНІ «АПЕЛЬСИН»

З 1996 року у складі дитячих вокальних колективів Червоноградського Народного дому з явився театр популярної пісні «Апельсин». У 1998 році колектив отримав звання «Зразковий».

Впродовж багатьох років колективом керував Коваленко Віктор Володимирович.

Зараз керує «Апельсином» бувша учасниця колективу Оліярник Ірина Ігорівна.

Коваленко В.В. продовжує плідно працювати в колективі у якості композитора – аранжувальника та керівника підготовчої групи .

Вихованці колективу перемагали та ставали лауреатами численних пісенних конкурсів Міжнародного та Всеукраїнського рівня , таких як «Слов янський базар» у Вітебську, «Чорноморські ігри», «Крок до зірок», «Молода Галичина» та багатьох інших. Гастрольна карта колективу далеко поширюється за межі України.

В доробку є власні концертні вистави, присвячені творчості композиторів Володимира Івасюка, Ігоря Білозіра, поета Богдана Стельмаха, авторські програми пісень Віктора Коваленка .

Зразковий дитячий театр естрадної пісні «Апельсин» співпрацює з іншими колективами Народного дому, зокрема записує фонограми до вистав Народного драмтеатру ім.Л.Українки та Зразкового театру ляльок «Казка».

Від дня заснування колективу минуло 20 років. За цей час понад 20 чоловік з вихованців колективу стали професійними музикантами. Солістами-вокалістами професійного рівня в Україні та за її межами стали – Анна Палійчук, Марта Мальська, Віта Демчук (м.Львів), Олександра Коростій (м.Київ). Віра Марченко працює в мюзиклах за кордоном . Тетяна Дею закінчила Віденську консерваторію (колоратурне сопрано), на даний час — професійна співачка Віденського академічного хору.


50 запросов. 2,169