+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00


ЗРАЗКОВИЙ ДИТЯЧИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК «КАЗКА»

kazka-minДитячий театр ляльок «Казка» був створений у 1962 році. За кількістю тодішніх учасників це був невеличкий колектив, який очолив Євген Олександрович Лазарєв.

В 1977 році театру ляльок «Казка» було присвоєно почесне звання «Зразковий».

З 1979 року до грудня 2016 театр очолював  Ярмолюк Юрій Петрович. З січня 2017 театр очолила Романова Світлана Генадіївна.

Учасники театру — це діти шкільного віку. Кількісний склад учасників досить великий, майже 100 чоловік, які почергово грають ролі у виставах, виконують обов язки відповідальних за різні ділянки творчого процесу в колективі.

Учасники творчого колективу часті гості у школах міста, в дошкільних закладах, куди приходять з виставами для найменших глядачів, для старших школярів на сцені Народного дому за час роботи колективу було поставлено понад 50 вистав.

Серед кращих , постановки таких вистав – «Пригоди в країні мультипульти» О.Хайта, «Маленька фея» В.Рабадан, «Івасик – Телесик» К.Губенко, М.Йоффе, «Снігова королева» Є.Шварца, «Попелюшка» В.Шибаєва, «Хлопчик із зеленого стручка» та «Наш веселий колобок» Г. Усача.

У 1985 році театр був учасником XV Всепольського фестивалю дитячих театрів і отримав Головний кубок та Почесний диплом переможця конкурсу .

На Обласному фестивалі — конкурсі самодіяльних драматичних колективів «Театральне Прибужжя» у м. Кам янка-Бузька стали лауреатами III ступеня, а в 2010 році вибороли II місце на VII фестивалі дитячих театральних колективів «Казка в гаю» в м. Львів, а на цьому ж фестивалі у 2012 році – 1 місце , в 2013 році – дипломанти фестивалю.

Щорічно колектив театру готує театралізоване дійство для дітей різних вікових категорій, в тому числі для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Багато хто з колишніх вихованців колективу стали професійними акторами, наприклад такі як Гаврилюк В., Дмитрів Р., Борисюк В., Капліна Т., Воробель А., Сич В., Васько Н., Ільчук Л., Іванів В., Жук В., Ковалик А., Гаран Л., Кнехт Г., Трушин В., Романова С.., Пинда В., Голько Л. та інші.


51 запросов. 2,646