+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00


Наші театрали — найкращі!

27 жовтня 2017 року ввечері автобусом Червоноградського Народного дому два наших  колективи — Народний музично-драматичний театр ім.Лесі Українки (реж. — Алла Мельник) та Зразковий дитячий театр ляльок «Казка» (реж. — Світлана Романова) вирушили в дорогу до міста Ірпінь Київської області, аби взяти участь у 17-му Всеукраїнському фестивалі аматорських театрів та цирку «Театральний форум 2017».

28-29 жовтня 2017 року на сцені Ірпіньського міського будинку культури свої творчі роботи показували театральні колективи Будинків культури, Народних домів, БДЮТ та Вищих навчальних закладів з різних регіонів України.

Географія учасників така: Київ, Київська область, Дніпро, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Харків, Умань, Чернівці, Червоноград та Сокаль.

Журі фестивалю було дуже компетентне й вельмишановане у театральних колах:

Голова журі — Раїса Недашківська — Народна артистка України, актриса театру та кіно, член Національної спілки театральних діячів України, володар найвищої кінематографічної нагороди «Ніка», лауреат премії ім. Миколи Островського, володар ордена Святої Варвари Великомучениці та Ордена Княгині Ольги 3-го та 2-го ступенів м.Київ.

Члени журі: Засл. працівник культури України, член Національної спілки театральних діячів України та Міжнародної асоціації національних культур, лауреат літературно-мистецьких премій ім.Сидора Воробкевича та Сіді Тал, кавалер ордена «Берегиня України» м.Заставна Чернівецької області –Гайдей Л.І.; Заслужений працівник культури України, головний режисер дирекції інформаційного мовлення ПАТ «Національне суспільне телебачення України, старший викладач Київського національного університету культури і мистецтв — Гаценко Г.С.

В групі –Народні доми — у номінації «Театральні аматорські колективи закладів культури» Червоноградський Народний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки за творчий доробок у представленій на розсуд журі вистави за п’єсою Ю.Грушаса «Любов і джаз» отримав диплом 1-го ступеня.

Зразковий дитячий театр ляльок «Казка» показував казку Г.Усача «Наш веселий Колобок» і був удостоєний Дипломома 1-го ступеня, Призу глядацьких симпатій та Диплома за краще музичне оформлення вистави, за що колектив щиро вдячний автору музики до казки — Віктору Коваленку.

Режисери обох театрів отримали Подяки за значний внесок у розвиток та популяризацію самодіяльного театрального мистецтва, естетичне виховання підростаючого покоління, високий рівень виконавської майстерності.

Крім участі у фестивалі червоноградці мали можливість пішою екскурсією погуляти Києвом, подивитися виставу в Київському театрі ляльок та переглянути вистави інших творчих колективів — учасників фестивалю, поспілкуватись, обмінятись творчим досвідом, започаткувати знайомства на подальшу перспективу співпраці. Народний драмтеатр вже отримав запрошення на Молодіжний театральний фестиваль, який щорічно проводиться на базі Національного університету ім. Олеся Гончара у м. Дніпро.

Колектив Народного дому щиро радіє з приводу того, що тепер вже не тільки хореографічні, вокальні, а й театральні колективи представили свій творчий доробок і були так високо оцінені.

Окрилені успіхом, учасники разом з керівниками колективів вже обговорюють новий репертуар і планують на ближню та дальню перспективу свою участь в інших фестивалях, і не тільки в Україні, а й за її межами.

 

Лариса Степанець

Зав.відділом з культурно-просвітницької роботи

Червоноградського Народного дому

 

 

 

 

 

 

Поділитись в соцмережах


60 запросов. 1,286