+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00


ЧНМД театр ім.Лесі Українки на фестивалі українського аматорського театру «ДЕНЬ ТЕАТРУ»

11-14 травня 2018 року  Червоноградський Народний музично-драматичний театр ім.Лесі Українки перебував у м.Київ, де презентував свої вистави на Другому фестивалі українського аматорського театру «ДЕНЬ ТЕАТРУ». Загалом участь приймало 75 аматорських театральних колективів з 35 міст України.

12 травня 2018 була представлена вистава, що нещодавно зміг оцінити на прем’єрному показі червоноградський глядач, «Обережно, жінки!». В складі журі Другого фестивалю українського аматорського театру «ДЕНЬ ТЕАТРУ» на сцені Мистецько-концертного центру ім. Івана Козловського Національної оперети України були:

  • Ігор Талалаєвский – режисер, продюсер, письменник, директор школи Star Media School, засновник київського театру «Ательє 16»
  • Сергій Радченко – відомий актор театру та кіно
  • Ігор Тихомиров – актор театру і кіно, режисер, сценарист. Художній керівник Київської малої опери.

Почесне журі відмітило неперевершену гру наших акторок та нагородило Дипломом у номінації «Аматорські театри» з яскраве виконання комедійної вистави.

13 травня 2018 року на камерній сцені ТЮГу Київського академічного «Театру на ЛИПКАХ» відбулася вистава дитячого складу колективу «Душа подушки», що також в недалекому минулому була вперше презентована на розсуд місцевого глядача.

Оцінювали вистави для дітей:

  • Людмила Ігнатенко — Заслужена артистка України. Провідна актриса ТЮГу Київського академічного «Театру на Липках»
  • Артур Артименьєв – режисер ТЮГу Київського академічного «Театру на Липках». Засновник «Вільного театру». Педагог, керівник дитячого театру «Вишневий сад». Організатор театральних фестивалів.
  • Дмитро Лобода – режисер, завідувач режисерським управлінням ТЮГу Київського академічного «Театру на Липках». Експерт театральної премії «Київська пектораль»
  • Марина Лях – актриса театру і кіно, провідна актриса ТЮГу Київського академічного «Театру на Липках»
  • Катерина Вишнева – актриса театру і кіно. Провідна актриса театру «Золоті ворота»

Дитяча вистава також була відзначена дипломом за зайняте III місце в номінації «Дитячий театр»!

 

Андрій Білоус — початок театру йде від аматорських театрів. Про Другий фестиваль аматорського театру "День Театру"

Як професійні театри підтримують аматорські театри. Що відбуватиметься на наймасштабнішому фестивалі аматорських театрів в Україні. Дивіться в програмі НОВИЙ ДЕНЬ на телеканалі ПРЯМИЙ. В гостях Андрій Білоус — художній керівник, режисер, Київського академічного «Молодого театру» і Тетяни Колесніченко — продюсера Фестивалю аматорського театру "День театру"

Gepostet von Фестиваль Українського аматорського театру Theatre Day Fest — День Театру am Donnerstag, 10. Mai 2018

Програма ЛІТОПИС на телеканалі ГЛАС. Говоримо про діяльність аматорських театрів в Україні

Поговоримо про діяльність аматорського театру в Україні, в передачі ЛІТОПИС. на телеканалі ГЛАС. Інтерв'ю виконавчого продюсера Фестивалю аматорського театру "День театру" Тетяни Колесніченко та координатора фестивалю Андрія Ткаченко.

Gepostet von Фестиваль Українського аматорського театру Theatre Day Fest — День Театру am Donnerstag, 10. Mai 2018

Поділитись в соцмережах


68 запросов. 0,509