+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00


Червоноградська «Казка» на фестивалі «Казка в гаю» у Львові

2-3 червня 2018р. у Львові в Музеї народної архітектури та побуту ім.Климентія Шептицького відбувся ювілейний XV Всеукраїнський театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю».

Подія була приурочена до Дня захисту дітей і організаторам вдалося створити дітям атмосферу чарівного спілкування з улюбленими персонажами серед казкових декорацій — старих дерев’яних хат з солом’яними стріхами, зелених дерев, високих смерек.

Театри з багатьох міст України з’їхались до Шевченківського гаю: м.Бережани, м.Львів, м.Київ, смт.Козова, м.Сокаль,  м.Рівне, м.Івано-Франківськ, м.Кропивницький, м.Рогатин і звичайно Червоноградський Зразковий  дитячий театр ляльок «Казка». Колектив представив п’єсу Г.Усава «Хлопчик із зеленого стручка», яку нещодавно міг переглянути і маленький глядач рідного міста. Журі високо оцінило роботу дітей, за що відзначило Грамотами: «За акторську майстерність» — Турчина Назара за роль Змія, Гарасимчук Аліну за роль Оленки та Клиць Евеліну за роль Котигорошка. А також нагородив колектив Дипломом в номінації «За високу культуру сценічної мови та музичне оформлення» за чудову музику до вистави, яку написав художній керівник Народного дому Віктор Коваленко.

Впродовж двох фестивальних днів, окрім вистав, на відвідувачів чекала велика програма розваг: діяли різноманітні майстер-класи, організовані цікаві локації-галявини, пройшов виступ Львівського обласного театру ляльок, а головним дійством було розфарбування пазлів-областей з яких надалі склали карту України.

Отже наша «Казка» побувала в «Казці» і порадувала гостей події своєю майстерністю, а червоноградців – своїми здобутками. Вітаємо і бажаємо натхнення і нових досягнень!

Поділитись в соцмережах


66 запросов. 0,537