+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00


Звітний концерт Зразкового ансамблю народного танцю «Первоцвіт»

10 червня відзвітував Зразковий ансамбль народного танцю «Первоцвіт» (керівник – Людмила Прібега). Творчий рік колективу був дуже насичений участю в міжнародних та обласних фестивалях: «Свитазівські притупи», «Осіннє перевесло», «Ми – діти України», «Вогні Львова», «Зимовий вернісаж», «Різдвяна радість», «Стрітенські ангелики», «Яблуневий цвіт», «Талановиті діти України». Наші артисти щоразу радують своїми перемогами і призовими місцями, що засвідчує неабияку майстерність та досвід.

А про високі моральні якості свідчить небайдужість до чужого горя та готовність допомогти. Так на своїх концертах колектив часто збирав гроші на допомогу бійцям, що боронять кордони нашої держави. І цього разу маленькі артисти і дорослі керівники долучилися до збору коштів для
Оленки Побережник, 15-річної дівчини, яка потребує трансплантації нирки. Глядачі в залі не лишилися байдужими і гуртом вдалося зібрати нехай не велику, але посильну частку від необхідного.

У програмі звітного концерту розмаїття танців ансамблю «Первоцвіт» перемежовувалося з виконанням пісень вихованцями Зразкового дитячого театру естрадної пісні «Апельсин» (керівники – Ірина Кухарук, Світлана Зеніхіна). Співали: Настя Бурко, Вікторія Литвин, Діана Ільчишин, Настя Матвійчук, Ірина Стирчак. Крім того, в концерті брали участь хореографи-колеги з колективів Червоноградського Народного дому: підготовча група Народного ансамблю танцю «Молодість» (керівник – Людмила Прібега), Дитячий хореографічний гурток «ПЕРВОЦВІТИКИ» (керівник – Катерина Мишок) та гурток сучасної хореографії «Медея» (керівник – Романна Шевченко).

Максимум зусиль доклали до творчого процесу та проведення концерту креативна група митців Народного дому: Іванна Ейхорн, Віктор Коваленко, Лариса Степанець, Олена Косцова, Оксана Качмарська, Тарас Кіх, Орися Легеза, Ірина Філь, Олександр Прібега, Євген Пелех.

Фото-супровід забезпечили учні курсу «Основи фотографії» (керівник – Олена Косцова).

Поділитись в соцмережах


68 запросов. 0,587