+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00


Показ проекту «Ремінісценції UA. Історія правди»

15 жовтня 2018 року в Великій залі Народного дому пройшла презентація проекту «Ремінісценції UA Історія правди», присвячена Дню захисника України (Дню захисника Вітчизни).

На початку привітала залу та вручила подяки військовим Заступник мiського голови Наталія Романівна Турко.

Зі словами подяки, підтримки, побажань та привітання зі святом організаторам, всім присутнім, і, саме головне, нашим воїнам-захисникам, звернувся голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Михайлович Синютка.

Через хореграфію, пісні, костюми, театралізовану постановку до глядача доноситься правда і відновлюється справедливість щодо українського народу, мови, культури.

Довгі роки заборон, знущань, репресій, викривлення фактів, відвертої брехні, насильницької русифікації… Все відображено за півтори години дійства. А в кінці навертаються сльози… Сльози відчаю і боротьби, сльози гордості та надії.

Сьогодні, як ніколи, важливе відновлення істини задля перемоги у війні зброї та війні слова, тому такий емоційно потужний проект, що подорожує містами України, є надзвичайно актуальним.  Червоноградців зібралося чимало і всі, як один, з захопленням спостерігали за розвитком подій і вражень було чимало в кожного глядача.

Велику шану і подяку від імені всього Червонограду автору ідеї та режисеру, Народній артистці України Ірині Мазур, танець-театру «Життя», виконавцям Ірині Долі, Назарію Савко та Софії Федині, а також всім причетним до організації перфомансу наприкінці програми виголосив Перший заступник міського голови Дмитро Ігорович Балко.

Поділитись в соцмережах


66 запросов. 2,067