+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00Поділитись в соцмережах

Інформація про проведені заходи жовтень 2018 року

2 жовтня 2018 року колективи Червоноградського Народного дому вітали жителів Соснівки з Днем міста

2 жовтня 2018 року  відбулася яскрава вистава «Тролі у пошуках Радості». Маленькі глядачі опинились у дивному Мильному Королівстві та дізнались секрет створення магічної бульбашки. Разом із головними героями Тролями пройшли Чарівним Лісом, перепливли Океан та перевірли себе на сміливість.

5 жовтня 2018 року Відбулась зустріч колективу Народного дому з Президентом організації Українців в Словенії Галиною Маловшек.

 

5 жовтня 2018 року  відбулася ліцензійна вистава від творців мультсеріалу — Фіксі ШОУ «Як ДімДімич став Фіксиком».
Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксики, популярні в більше ніж 90 країнах світу, знову завітали до Народного дому м.Червоноград таразом з маленькими глядачами поринули у світ технічних пригод.

07 жовтня 2018 року чоловічий хор Спiвоча чота «Нескорені» (кер. — Войтухів А.В.) виступили в с.Обидів, що на Львівщині, на могилі героїв, віддавших життя за незалежність України.

08-09 жовтня 2018 року на сцені Червоноградського Народного дому пройшов традиційний мистецький фестиваль «Сурми звитяги», де школярі міста продемонстрували свої  таланти в таких видах мистецтва, як танці, вокал, художнє читання.

12 жовтня 2018 року гурток сучасної хореографії «Медея» (кер. — Шевченко Р.Ю.) ЧНД брали участь у фестивалі «Здійснення мрій», який проходив у м.Дрогобич. Наші маленькі хореографи стали лауреатами III ступеню в I віковій групі з танцями «На галявині» та «Ляльки», II віковій групі — «Просто час» та  III віковій категорії — «Слідом за літом».

12-14 жовтня 2018 року  вихованці Карате клубу «Антей» на чолі з керівником Денисом Ярославом відвідали семінар під керівництвом засновника World Shotokan Karate-Do Federation (WSKF) Хітоші Касуя. Одразу двоє червоноградців пройшли атестацію в японця та отримали чорні пояси!

 

12-14 жовтня 2018 року відбулася поздка  творчих колективів «Червона рута» та «Молодість» до м.Рубіжне, Луганської області в рамках проекту «Схід-Захід: з Україною в серці» з концертною програмою до Дня Захисника України.

  

 

13 жовтня 2018 року на Фестивалі повстанської пісні у м.Луцьк виступив чоловічий хор «Нескорені» ЧНД(кер.Войтухів А.В.). Фестиваль був приурочений до Дня Захисника України,Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

14 жовтня 2018 року біля Клюсівського пам»ятного хреста відбулося Віче, приурочене Дню Захисника України.

15 жовтня 2018 року танець-театр «Життя» зі Львова(режисер-Н.а.України Ірина Мазур) привезли до Червонограда новий проект «Ремінісценція-Історія правди». Проект дуже цікавий , і в плані інформативному, і в плані мистецькому. Червоноградці дуже позитивно сприйняли побачене, і належним чином  оцінили вибір теми, режисуру та майстерність акторів.

  

17 жовтня 2018 року чоловічий хор «Нескорені»(кер.Войтухів А.В.) відвідали із концертною програмою Червоноградський реабілітаційний центр «Світанок».

18 жовтня 2018 року учасники Народного театру ім..Лесі Українки ЧНД взяли участь в ІУ Фестивалі аматорських театральних колективів «Комора»,що проходив у м.Кам»янець-Подільський Хмельницької області). Театрали повезли на конкурс французьку п»єсу в перекладі А.Курейчика «Обережно,жінки»(реж.Алла Мельник).Серед дорослих театральних колективів червоноградці отримали Диплом у номінації «За виразність театральних костюмів».

 

18-19 жовтня 2018 року Зразковий ансамбль танцю «Первоцвіт»(кер.Л.Прібега) виступав на Святі міста Хайдусобосло(Угорщина).Тут колектив ,за запрошенням,виступав уже неодноразово.

21 жовтня 2018 року чоловічий хор «Нескорені»(кер.А.Войтухів)на запрошення громади с. Сілець виступили біля могили загиблих за Україну.

21 жовтня 2018 року Зразковий дитячий театр ляльок «Казка»(кер.С.Романова) для молодших школярів та вихованців дитсадків міста показали у Великій залі ЧНД виставу «Котигорошко». Маленькі глядачі, як завжди, з захопленням спостерігали за грою акторів та оплесками дякували їм за ті хвилини насолоди, які вони їм подарували.

23 жовтня 2018 року на сцені Червоноградського Народного дому відбулася зустріч червоноградців з Народним депутатом України Романом Безсмертним.

З 24 по 29 жовтня 2018 року Народний ансамбль танцю «Молодість»(кер.Прібега Л.В.) були учасниками Міжнародних фольклорних зустрічей у Польщі «Осінні зустрічі з фольклором», які проходили в м.Дзялошин та Требачев. Виступали учасники хореографічних колективів Польщі, Словенії та України. Вихованці «Молодості» мали виступи в школі у м.Требачев, а ще їх виступ було включено у програму гала-концерту, що відбувався в м.Дзялошин. В рамках фестивалю червоноградці відвідали і м.Ченстохову.

 

 

 

 

27 жовтня 2018 року на сцені Червоноградського Народного дому відбувсягала-концерт учасників проекту «Musik Camp» , які продемонстрували рівень своїх навичок, котрі набули за час навчання з педагогами в рамках проекту. І він був, як і торік, дуже хорошим і в плані організації, і в плані виконавської майстерності під час зведеного хорового співу.

27 жовтня 2018 року до Києва,на Міжнародний фестиваль хореографічного мистецтва «Барви осені», в рамках фестивалю «Квітуча Україна», вирушила молодша  група вихованців Зразкового ансамблю танцю «Первоцвіт»(кер.Л.Прібега). Супроводжувала групу- керівник «Первоцвітиків»-Мишок К.Р. На фестивалі червоноградці танцювали «Коломийку» і були удостоєні І-го місця у своїй віковій категорії.

 

28 жовтня 2018 року шанувальники гумору мали нагоду прийти на концерти гурту-VIP-Тернопіль(а їх в Червонограді було два).Дві години добірного гумору,не залишили нікого байдужим у залі:всі веселились і сміялись,та гучними оплесками дякували акторам за їх мистецтво.

28 жовтня 2018 року хор ветеранів «Жива пам»ять»(кер.Кісик Л.І.) провели вечір- концерт української пісні ІІ половини ХХ століття.Звучали пісні відомих композиторів,які співали замолоду учасники хору,і зараз із задоволенням їх переспівали як для себе,так і для глядачів.

31 жовтня 2018 року в Червоноградському Народному домі відбувся святковий концерт до 100-річчя проголошення ЗУНР «Герої листопадового чину».

В концертній програмі були виступи голови братства ОУН-УПА Андрія Пирога,Івана Іщука,члена братства та виступ співочої чоти Червоноградської станиці ОУН-УПА «Нескорені»(керівник і диригент-А.Войтухів).Спогадами й власними думками,з нагоди визначної події в історії України,поділилась Оксана Білозір,голова Червоноградського товариства політв»язнів та репресованих.

Вихованці колективів ЧНД співали українські пісні(А.Ейхорн,К.Йонак)-кер.С.Зеніхіна;(С.Іванчук,Л.Абрамчук,А.Науменко)-кер.І.Кухарук.Запальні українські танці,як завжди з успіхом,представили вихованці Народного ансамблю танцю «Молодість»(кер.Л.Прібега).

На завершення концерту,ведучі-Юлія Дуткевич та Олексій Кордоба,запросили на сцену Народний хор «Просвіта»(кер.О.Бабська),який своїми піснями- «Гей,маршують вже повстанці», «Коли ми вмирали,нам сурми не грали» та «Ми хрещені вогнем і кров»ю» достойно,і за тематикою творів,і за майстерністю виконання,наголосили на важливості події,яку, от уже 100 років, святкують в Україні,і на Західно-українських землях зокрема.


75 запросов. 0,732