+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00Поділитись в соцмережах

Інформація про проведені заходи вересень 2018 року

02 вересня 2018 року у Великій залі Червоноградського Народного дому творчий колектив Зразкового дитячого театру ляльок «Казка» (керівник Романова С.Г.), виставою «Івасик Телесик» відкрили для дітей міста новий театральний сезон 2018-2019. Малеча з цікавістю спостерігала за спілкуванням Івасика Телесика із дідусем та бабусею, а також, зі злими силами та добрими друзями, які виручали його із біди. Маленькі глядачі виходили з зали схвильовані, одразу ж висловлюючи старшим свої враження від побаченого.

 

03 вересня 2018 року велика група вихованців Народного ансамблю танцю «Молодість», ансамблю «Червона рута» та їх керівників (Людмила Прібега та Іванна Ейхорн), а також учасники гурту «Вікенд» (керівник  Володимир Кравчук), вирушили автобусом ЧНД в далеку й відповідальну поїздку — у Словенію, на запрошення дирекції Міжнародного фольклорного фестивалю «OD CELJA DO ŽALCA», де єдині з усіх запрошених, представляли там українське мистецтво.

09 вересня 2018 року в приміщенні Червоноградського Народного дому пройшов мистецький фестиваль «Під зорею Пінзеля», в рамках співпраці з проектом «Допоможемо Переможемо» по збору коштів на «безпілотник» для наших військових.

У фойє було розміщено моделі одягу ініціаторки проекту Івони Лобан, картини та скульптури художників Львова, які в своїй творчості надихаються та використовують елементи із творчого доробку видатного Іоана Пінзеля.

Відвідувачі події мали змогу подивитись цікавий фільм про життя і творчість Пінзеля, ознайомитись із артпроектом Івони Лобан, спрямованим на збереження творчого доробку вітчизняного скульптора  зі світовим ім’ям. Та особливою «родзинкою» вечора стала можливість насолодитись чудовою музикою й співом гурту «Рококо».

23 вересня 2018 року Зразковий дитячий театр ляльок «Казка» (режисер Романова С.Г., художник-декоратор Грабаровська І.В.) брав участь в Обласному огляді-конкурсі театральних колективів «Театральна осінь» в м.Кам’янка-Бузька. Для оцінки творчих набутків для професійного журі колектив представив виставу «Івасик Телесик» за п’єсою К.Губенко та М.Йоффе, яку юні актори зіграли «в живому плані», що останнім часом практикують нарівні з ляльковими виставами.

28 вересня 2018 року у Великій залі ЧНД шанувальники музики насолоджувались грою скрипаля-віртуоза Святослава Кондратіва.

30 вересня 2018 року чоловічий хор «Нескорені» (керівник Войтухів А.В.) вирушили до села Іваньки, що на Львівщині, на роковини дня спалення села, де долучились до заходів, присвячених  пам’ятній даті, разом із жителями цього відновленого села.

30 вересня 2018 року шанувальники театрального мистецтва Червонограда насолоджувались високопрофесійною грою акторів Національного академічного українського драматичного театру ім.М.Заньковецької. На сцені грали «Сільву» — оперету (музика І.Кальмана, лібрето Л.Штейна і Б.Йенбаха); режисер-постановник – Народинй артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Федір Стригун.

 

30 вересня 2018 року творча група Червоноградського Народного дому вирушила з концертною програмою до м. Соснівка, яка в цей день святкувала День міста. У концерті взяли участь юні таланти з ансамблю «Червона рута» (керівник — Ейхорн І.Я.), Зразкового театру естрадної пісні «Апельсин» (керівник — Кухарук І.І.), а також керівник Світлана Зеніхіна зі своїми вихованцями. Ведучою програми була вихованка «Апельсину» Аліна Науменко.

Виступ вокалістів доповнили учасники колективу Народного ансамблю танцю «Молодість» (керівник — Прібега Л.В.) та гуртка сучасного танцю «Медея» (керівник — Шевченко Р.Ю.).  Два яскравих, запальних танці соснівчанам подарували вихованки гуртка східного танцю «Ельміра» (керівник — Мельник А.В.).


79 запросов. 1,296