+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00Поділитись в соцмережах

Інформація про проведені заходи листопад 2018 року

01 листопада 2018 року на Старому цвинтарі  відбулося Віче, з нагоди 100-річчя від Дня проголошення ЗУНР.

04 листопада 2018 року Народний драмтеатр ім.Л.Українки (режисер — Алла Мельник, художник-постановник — Оксана Ленів) для шанувальників театрального мистецтва Червонограда показав виставу, за п’єсою французьського драматурга, в перекладі А.Курейчика «Обережно, жінки!». Виконавці жіночих ролей — Н.Глаговська, О.Івкова, Ю.Пилипчак — були дуже переконливі по перспективі розвитку характеру героїнь, враховуючи особливості жанру. Помітно зріс, в порівнянні з прем’єрною виставою, рівень акторської майстерності, органічнішою стала взаємодія у діалогах. Допрацьовувати в цьому плані треба ще головному герою — Сержу Дюбуа (М.Березюк), бо він не так давно долучився до творчого процесу і, звісно, ще не встиг опанувати всіх творчих завдань. Але він вже гарно веде дію — точними по логіці спілкування є діалоги з партнершами. Межам досконалості немає кінця, тож успіхів усім, удач, цікавих вистав та творчих робіт!

07 листопада 2018 року школярі Червонограда мали нагоду насолодитись високопрофесійною грою акторів Львівського Національного академічного українського драматичного театру ім.М.Заньковецької. Дивились уважно, зосереджуючись на подіях, що розгортались на сцені, бо сюжет п’єси О.Огородника «Останній гречкосій» (гірка комедія), та розмаїття цікавих характерів на сцені, дійсно того вартували. Особливо варто відзначити гру Народного артиста України, виконавця головної ролі  Михайла — Януша Юхницького. Надзвичайно колоритними були також образи Дмитра (н.а.України — Є.Федорченко), Сергія (з.а України — В.Коржук)  та інших акторів театру, зайнятих у виставі.

08 листопада 2018 року для творчої групи з Луганщини, Юлія Бурко провела екскурсію по музею писанки Тараса Городецького. Для гостей з Рубіжного — це була дуже цікава інформація, і вони були в захваті від побаченого і почутого.

08 листопада 2018 року в Червоноградському Народному домі з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулося нагородження грамотами Червоноградської міської ради та виконавчого комітету та відділу культури. Грамоти вручили і привітали зі святом працівників культури міський голова – Андрій Залівський та начальник міського відділу культури — Тетяна Забава. Святковий концерт проекту «Даруємо мистецтво» був дуже різножанровий, яскравий та феєричний: пісні, танці, акробатика, еквілібристика, клоунада. Таке неймовірне свято нам влаштувала творча група вихованців Рубіжанського Палацу культури на чолі з директором — Анною Бережною. Завдяки програмі «Змінимо країну разом», запровадженій організацією «Єврорегіон Карпати — Україна», вони отримали можливість приїхати з Луганщини до Червонограда з зустрічним візитом та подарувати своє мистецтво.

10 листопада 2018 року вихованці Зразкового ансамблю народного танцю «Первоцвіт» (кер. — Л.Прібега)  взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі народної та сучасної хореографії «Барвиста осінь» (смт.Давидів, Львівської області). Приїхали, як завжди, з нагородами: «Первоцвіт»(старша вікова група) — 1 місце, «Первоцвіт» (молодша вікова група) — 2 місце!!!

10 листопада 2018 року 13 вихованок  гуртка східних танців «Ельміра» (кер. — А.Мельник) приїхали із Луцька з численними нагородами у різних номінаціях, де презентували своє мистецтво на Міжнародному фестивалі ОРІЄНТАЛ ДРІМС (відбірний етап чемпіонату України по східних танцях). Крім колективів з України, були учасники з Молдови та Білорусі. Перше місце червоноградські красуні вибороли за два групових танці, три дуети та одне тріо. За сольні номери отримано три I місця, два II і одне III місце. Варто зазначити, що в рамках конкурсу, ті,хто зайняв три призові місця, автоматично пройшли відбір на чемпіонат України по східних танцях, який відбудеться в Києві в грудні 2018 року. Колектив «Ельміри» отримав також Сертифікат на безкоштовну участь в одній із конкурсних програм Кубка Європи, який буде проходити у м.Несебр (Болгарія).

11 листопада 2018 року шанувальники львівської співачки Ірини Федишин насолоджувались її співом у Великій залі Червоноградського Народного дому, куди вона завітала з новою концертною програмою «Білі троянди».

11 листопада 2018 року на базі Червоноградського Народного дому відбувся VII Відкритий турнір з «шотокан» карате-до м. Червоноград ANTEY CUP 2018. Організатор — Президент карате клубу «Антей» (м.Червоноград), Президент львівського відокремленого підрозділу Федерації Шотокан Карате-до України, Член президії Федерації Шотокан Карате-до України — Денис Ярослав Юрійович. В змаганнях брали участь понад 200 учасників різних вікових груп з різних міст та регіонів Західної України.

Головний суддя змагань — Михайло Нєстєров (чорний пояс, 4 ДАН WSKF, Член президії Федерації Шотокан Карате-До України, президент Херсонського відокремленого підрозділу Федерації Шотокан Карате-до України, Майстер спорту міжнародного класу, суддя всеукраїнської категорії), м.Херсон. Почесні гості турніру підтримали учасників вступним словом та настановами: Віце-президент Федерації Шотокан Карате-До України — Влох Дмитро, Президент Спортивного Клубу «URAGAN» м.Львів — Володимир Махніцький.


17 листопада 2018 року
вихованці Народного ансамблю танцю «Молодість» (кер. — Прібега Л.В.) мали за честь виступати у Львові на концерті «Спомин серця», присвяченому вшануванню пам’яті провідного балетмейстера Західної України Василя Піпаша. Організатором була кафедра режисури і хореографії Львівського Національного університету ім.Ів.Франка, де Василь Онуфрієвич керував ансамблем танцю «Черемош». В концерті брали участь хореографічні колективи Львова, Львівської області, Києва (колективи з Київського Національного університету ім.Т.Шевченка «Веснянка», «Барвіночок»). Червоноградці виконували в концертній програмі танець «Верховинський кручений» — хореографія і постановка В.Піпаша.

18 листопада 2018 року відбулося два концерта гумористичного шоу «Вар’яти» з Сергієм Притулою. Як завжди, зал активно реагував на «приколи» улюблених гумористів, які щоразу привозять нові, актуальні, взяті з повсякденного життя українців.

21 листопада 2018 року біля пам’ятника Героям Небесної сотні на Вічевій площі Червонограда відбулося Віче, приурочене до Дня гідності і свободи.

23 листопада 2018 року відбулася доповідь-звіт міського голови Андрія Івановича Залівського.

 


75 запросов. 0,842