+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00Поділитись в соцмережах

Інформація про проведені заходи квітень 2019 року

04 квітня 2019 року на Великій сцені Червоноградського Народного дому була вистава «Сміх і гріх…», яку  представили на суд глядача актори драмтеатру з Дрогобича. Сюжет актуальний: про віднайдення могил загиблих героїв від рук НКВС, про вплив Росії на людей, їх звички, мову… Події, що відбувались на сцені притягували увагу, змушували слухати, аналізувати, згадувати події з історії України минулих років і сьогодення — Майдан та загиблих на ньому молодих патріотів.

 

05 квітня 2019 року  Народний музично-драматичний театр ім.Лесі Українки (режисер — Мельник А.В., художник-постановник — Король Г.В.) та Зразковий театр ляльок «Казка» (режисер — Романова С.Г., художник-декоратор — Грабаровська І.В.) ЧНД  вирушили в дорогу до Тернополя на Відкритий фестиваль-конкурс дитячих та молодіжних театральних колективів «Овації». З фестивалю вихованці Зразкового театру ляльок «Казка» повернулись Дипломантами, а дитяча група  драм театру ім.Лесі Українки за казку «Душа подушки» отримала II місце, при чому аж два маленьких актори були відмічені почесним журі за акторську майстерність.

 

05 квітня 2019 року педагогічний та учнівський колектив ЧЗШ № 10 у Великій залі Червоноградського Народного дому провели  Духовний вечір «Сім’я — царство батька, світ матері і рай дитини».

06 квітня 2019 року Народний ансамбль танцю «Молодість» (керівник — Прібега Л.В.) були учасниками  III Відкритого Всеукраїнського юнацького фестивалю народної та сучасної хореографії «Відлуння-2019», що проходив у Львові. Приїхали з фестивалю із Дипломом II ступеня.

07 квітня 2019 року відбувся концерт  пам’яті талановитого українського композитора Володимира Івасюка «Пісня буде поміж нас…». Завдяки цікавим фактам із життя композитора, які розповідав Володимир Коваленко та його ж коментарям до пісень і виконання їх керівниками й вихованцями Зразкового театру естрадної пісні «Апельсин» Червоноградського Народного дому, концертна програма була насиченою, та разом з тим, легкою для сприйняття глядачами. Пісні Володимира Івасюка виконували: Ірина Кухарук, Світлана Зеніхіна, Володимир Кравчук, Василина Стельмах, Олена Мєшкова, Софія Іванчук, Аліна Науменко, Олександра  Дроботей.

09 квітня 2019 року для  школярів Червонограда Національний академічний український драматичний театр ім.Марії Заньковецької показав досить цікаву в своїй трактовці режисерського задуму, виставу «Небилиці про Івана…» (знайдені в мальованій скрині з написами), за кіносценарієм Івана Миколайчука.

12 квітня 2019 року Велика зала Червоноградського Народного дому зібрала хорові колективи мистецьких шкіл Львівщини на фестиваль-конкурс «Творимо, співаймо, радіймо».

13 квітня 2019 року  відбувся Відкритий Чемпіонат Львівської області з «Шотокан» Карате-до (версія W.S.K.F.). Вперше Червоноград приймає турнір з карате-до такого рівня. Організаториами виступили Народний Дім м.Червоноград, Карате-клуб «Антей» м.Червоноград (керівник — Ярослав Денис) та Відокремлений підрозділ ГО «Федерація «Шотокан» Карате-до України» у Львівській області (версія W.S.K.F.) (голова — Ярослав Денис). 

 

18-20 квітня 2019 року вихованці  Зразкового дитячого ансамблю народного танцю «Первоцвіт» (керівник — Прібега Л.В.) Червоноградського Народного дому виступали на столичній сцені в Києві, де були учасниками Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Квітуча Україна». Приїхали з Дипломом  лауреатів першої премії! А ще, 20 квітня, були учасниками Міжнародного фестивалю-конкурсу музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України», де також успішно виступили на сцені в Українському домі і отримали Диплом за зайняте I місце в номінації «Народна хореографія» за «Дубо-танець» та за I місце у середній віковій категорії з танцем «Буковинський святковий». Керівник Зразкового дитячого ансамблю народного танцю «Первоцвіт» — Прібега Людмила Віталіївна — була нагороджена Дипломом за особистий внесок у розвиток талановитих дітей та молоді, надання їм можливості проявити свою індивідуальність, за високий професіоналізм у роботі та вагомий внесок у розвиток і збереження національного мистецтва (Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановиті діти України») та Подяку за високі професійні здобутки у вихованні творчого потенціалу української молоді та підготовку учасників до Міжнародного фестивалю «Квітуча Україна».

 

 

20 квітня 2019 року камерний хор «Кристинопіль» (керівник — Зіньків Н.М.) ЧНД був учасником Міжнародного фестивалю-конкурсу «Я там, де є благословення», який проходив у м.Тернопіль. Талановитий хор з Червонограда змагався в одній категорії з професійними хорами зі всієї України та закордону і отримав  почесну III премію.

21 квітня 2019 року в Палаці Потоцьких, що в Червонограді, в рамках щорічного традиційного фестивалю «Великодні візерунки», вихованці Народної студії образотворчого мистецтва при Червоноградському Народному домі виставили біля 40 робіт. Під керівництвом Орлянської В.В., діти підготували цікаві роботи на Пасхальну тематику, виконані простим олівцем, ручкою, гуашшю,але більшість робіт виконані  кольоровими олівцями. До вихованців студії долучились учасники творчої студії «Крафт-декор» (керівник — Король Г.В.) ЧНД. Ними було представлено роботи з батіку, 10 робіт на дисках, п’ять на керамічній плитці та на тканині з орнаментом.

22 квітня 2019 року в прес службі Львівської ОДА повідомили, що Червоноградський Народний дім увійшов в «Топ 10  народних домів»!  

У Львівській області обрали переможців конкурсу, який організовує  департамент з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації.  Загальний фінансовий ресурс на реалізацію конкурсу передбачений Програмою складає у 2019 році 600 тисяч гривень, а частина передбачена на один народний дім становить 60 тисяч гривень. Виокремлені та нагороджені найкращі народні доми області отримають такий фінансовий ресурс на розвиток.

За результатами розгляду матеріалів конкурсна комісія обрала переможців конкурсу – Народні доми в селищі Поморяни в Золочівському районі, в селі Більче в Миколаївському районі, в селищі Лопатин у Радехівському районі, в селі Гребенів у  Сколівському районі, в місті Добромиль у Старосамбірському районі, в селі Добряни в Стрийському районі, в селі Старий Яр у Яворівському районі, в селі Кротошин Давидівської ОТГ, у Судовій Вишні й Червонограді.

Крім того, по програмі транскордонної співпраці Україна-Польща-Білорусь спільний проект Червноградського Народного дому з гміню польського Ксєнжполя отримає фінансування загальною сумою 60 тис. євро. Проект передбачає цілий комплекс заходів по співпраці в культурній сфері, культурний обмін та в завершенні два великих концерти в Червонограді і Ксєнжполі. Тривають попередні заходи до реалізації проекту.


59 запросов. 0,584