+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00Поділитись в соцмережах

Інформація про проведені заходи грудень 2018 року

01-02 грудня 2018 року вихованці гуртка бального танцю «Глорія» (кер. — Радух Ю.І.) з успіхом виступили на фестивалі «LVIV WINTER CUP».

02 грудня 2018 року відбулася презентація результатів реалізації проекту «Укрофішки: креативна Україна очима молоді». Вихованці студії аудіо-візуального мистецтва «Тіпунда» протягом двох місяців втілювали в життя творчий проект, в рамках якого було проведено профільне навчання учасників та створено мультфільм «Петренки: пригоди у Карпатах», саундтрек до якого — «Давай разом змінимо світ»  — написав гурт «Вікенд» Червоноградського Народного дому. На цю пісню нашою студією був знятий відео-кліп. Протягом всього періоду роботи «тіпундівці» досліджували «укрофішки» — факти про Україну, якими ми відрізняємось від інших народіів світу, в чому є видатними та можемо пишатися. Зібраний досвід перетворився у веб-ресурс ukrofishky.info. Крім того, в презентацію увійшли відео-матеріали робочих досліджень студії. Ведучими події стали: Олена Косцова — керівник студії аудіо-візуального мистецтва «Тіпунда» та Назар Стахів — вокаліст гурту «Вікенд».

02 грудня 2018 року вихованці хореографічних колективів Червоноградського Народного дому вирушили до Львова на спортивно-мистецьку акцію Фест-квест «Мрійники-Витівники». Організатори акції — Громадська організація «Здійснення мрій» при Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини. Зразковий ансамбль народного танцю «Первоцвіт» (кер. — Прібега Л.В.) за танець «Там у вишневому садочку» став дипломантом І ступеню, а за танок «Гречаники» (2 вікова категорія) отримав Диплом лауреату ІІ ступеню. Ансамбль народного танцю «Первоцвітики» (кер. — Мишок К.Р.) за виконання танцю «Веселі гуси» (1 вікова категорія) став лауреатом ІІІ ступеню. Керівники колективів — Людмила Прібега та Катерина Мишок — отримали Подяку за високий рівень виконавської майстерності учнів та підтримку талановитої молоді. Вихованці гуртка сучасного танцю «Медея» (кер. — Шевченко Р.Ю.) представили чотири танці, були удостоєні звання лауреатів (ІІ і ІІІ місце) та отримали два Диплома за І місце. Крім програмних виступів у рамках заходу брали участь в квесті та спортивних танцях.

08 грудня 2018 року Народний хор «Просвіта» (кер. — Бабська О.М.) Червоногадського Народного дому мали за честь бути запрошеними до Львова на святкування 150-річчя створення організації «Просвіта» та 30-річчя відновлення її діяльності. Хор в рамках заходів виступив у Львівському оперному театрі.

08 грудня 2018 року до Львова знову вирушив Зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Первоцвіт» (кер. — Прібега Л.В.) на VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної та сучасної хореографії «Зимові візерунки-2018». Повернулись з призовими місцями: І та ІІ місце в різних вікових категоріях.

09 грудня 2018 року Народний хор «Просвіта» ЧНД (кер. — Бабська О.М.) до 150-річчя створення і 30-річчя відновлення діяльності організації «Просвіта», представили червоноградцям тематичну концертну програму, за участі школярів ЧЗШ № 9 та вихованців дитячого вокального ансамблю «Червона рута» (кер. — Ейхорн І.Я.) Діана Реган, Діма Бурко та Зразкового театру естрадної пісні «Апельсин» (кер. — Кухарук І.І., Зеніхіна С.В.) Аліна Науменко, Катруся Кушнір і Артур Ейхорн. У виконанні хористів прозвучали твори: Гімн «Просвіти», «Хваліте Господа» М.Вербицького, «Зродились ми» А.Авдієвського, «Боже великий, єдиний» М.Лисенка та інші.

14-16 грудня 2018 року в Червоноградському Народному домі з успіхом пройшов ХІ Всеукраїнський фестиваль популярної пісні «Різдвяні дзвіночки-2018». Цього року на сцені ЧНД виступило 55 учасників (із 60-ти зареєстрованих). Впродовж двох конкурсних днів виступали чотири вікових групи. За результатами відбору журі було визначено переможців в кожній віковій групі, володарі спеціальних призів та володар Гран-прі.

19 грудня 2018 року було відкрито головну ялинку міста. В День Св.Миколая вихованці Зразкового дитячого театру ляльок «Казка» (кер. — Романова С.Г.) привітали дітвору театралізованою програмою, а вихованці дитячого вокального ансамблю «Червона рута» (кер. — Ейхорн І.Я.) та Зразкового театру естрадної пісні «Апельсин» (кер. — Зеніхіна С.В.) подарували усім гарну Новорічно-Різдвяну пісню.

21, 22, 23 грудня 2018 року вихованці Зразкового дитячого ансамблю танцю «Первоцвіт» (кер. — Прібега Л.В.) знову виступали у Львові на Всеукаїнському фестивалі-конкурсі мистецтв дітей та юнацтва «Різдвяні канікули». І знову-нагороди:

29 грудня 2018 року відбувся концерт «Show Dance Story», який підготували і провели вихованці школи бального танцю «Глорія Данс» (кер. — Радух Ю.І.).
Видовищне та яскраве шоу порадувало містян та стало справжнім подарунком до Нового року.


56 запросов. 0,605