+38 (03249) 3-13-52 +38 (03249) 3-13-54

dzvinochky2008@ukr.net

пр-т Шевченка, 15

09:00 - 22:00Поділитись в соцмережах

Інформація про проведені заходи 1-15 січня 2019 року

В новорічну ніч на телеканалі «Правда ТУТ-Львів» транслювали гала-концерт переможців телефестивалю «Мелодія Різдва», в якому взяли участь вихованці «Червоної рути»: Яна Терех (I місце), Данило Савенко (I місце), Настя П’єх (I місце).

1 січня 2019 року традиційно пройшло віче, присвячене Дню народження Степана Бандери.

1,2,3 січня 2019 року на регіональному телебаченні транслювалося відео-привітання від червоноградців до жителів м.Рубіжне Луганської області, створене студією аудіо-візуального мистецтва «Тіпунда». У  2018 році було реалізовано два проекти співпраці  між культурними установами міст Червоноград та Рубіжне. Перший — поїздка делегації червоноградців до м.Рубіжного та виступ з концертною програмою «Схід — Захід: З Україною в серці» до Дня захисника України (ініціатор — Червоноградський Народний дім). Другий — поїздка делегації рубіжан та виступ з концертною програмою «Даруємо мистецтво» до Дня працівників культури в м.Червоноград (ініціатор — Палац культури м.Рубіжне)

7,8,9 січня 2019 року Давньою традицією для Зразкового дитячого театру ляльок «Казка» є постановки новорічно-різдвяних ранків. Театральне дійство коло ялинки полюбляє малеча, адже вони мають можливість зустрітися з різними героями казок, водити танок та співати. Для юних акторів ці виступи – найцікавіша робота, тому що тут вони реалізовують свої таланти в різних ролях (в одній виставі по дві-три і більше). Навіть наймолодші актори підготовчої групи проявили себе в ролях Козенят, Гномів, Циганчат.

8-9 січня 2019 року СТК «Глорія Данс» відвідали Семінар з бального та латино-американського танцю у м.Львів.

9 січня 2019 року  Камерний хор «Кристинопіль» (керівник — Н. Зіньків) брав участь у фестивалі «Велика коляда»(м. Львів)

Gepostet von Світлана Дорош am Mittwoch, 9. Januar 2019

10-12 січня 2019 року колективи Народний ансамбль танцю «Молодість» та  Зразковий ансамбль народного танцю «Первоцвіт»(керівник — Людмила Прібега) приймали участь у X Ювілейному Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості  «Яскрава країна в Трускавці — 2019». Повернулися, як завжди не з пустими руками: НАТ «Молодість» — лауреат II ступеня в номінації «Народна хореографія. Ансамблі» старша вікова категорія 14-17 років та отримав диплом за «збереження народних традицій та цікаву балетмейстерську роботу»; ЗАНТ «Первоцвіт» — лауреат III ступеня в номінації «Народна хореографія. Ансамблі» молодша вікова категорія до 9 років, а також з подяками керівнику та концертмейстеру — Світлані Сергієнко. Особливий приз отримала «Молодість» — сертифікат 10 000 грн на участь у літньому фестивалі на Чорному морі «Яскрава країна збирає друзів», що відбудеться в червні-липні 2019 року в м.Залізний порт, Херсонської області.

«Первоцвіт» та «Молодість» привезли нагороди Всеукраїнського фестивалю «Яскрава країна»

З 9 до 12 січня в Трускавці проходив десятий ювілейний Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна». Близько 50 танцювальних колективів з усіх куточків України змагались у номінаціях народної та сучасної хореографії, а оцінювати таланти й майстерність учасників належало високопрофесійному журі на чолі з Олександром Плахотнюком — доцентом кафедри хореографії й режисури Львівського національного університету імені Івана Франка.

Gepostet von Бужнет am Mittwoch, 16. Januar 2019

11 січня 2019 року студія аудіо-візуального мистецтва «Тіпунда», гурт «ВікЕнд» та НЕОрадіо започаткували спільний проект: щоп’ятниці в ефірі радіостанції на хвилі 100,5 FM виходитиме рубріка «Настрій на вікенд», де анонсуватимуться видатні події Народного дому, гурту «ВікЕнд» та міста загалом.

12 січня 2019 року відбулася прем’єра вистави «Ніч перед Різдвом» (режисер — Алла Мельник)

Аншлаг на виставі "Ніч перед Різдвом"

12 січня Народний аматорський музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (режисер — Алла Мельник) відкрив театральний сезон-2019 символічно — з класики. Повість Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом» — твір, який знає і любить не одне покоління українців, постав у цікавому авторському баченні.

Gepostet von Бужнет am Mittwoch, 16. Januar 2019

 

13 січня 2019 року Відбувся фестиваль хорів «З нами Бог».  Дев’ятнадцять учасників фестивалю своєю колядою прославляли народження Бога.
Організатори фестивалю: Червоноградська міська рада та отець Михайло Микита церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України зробили все, аби свято Різдва відбулося на найвищому рівні.
Родзинкою свята, безумовно, став виступ хору священиків Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ.
А традиційне виконання спільної коляди «Знами Бог» наповнило глядачів радістю.
«Нехай же Слава Богу лине до небес, зігріває наші серця і скріплює нас на дорозі нашого життя» — промовив у подячному слові отець Михайло.

Запропонована, на перший погляд проста робота, постановка антрактного Вертепу на Фестивалі хорів виявилася не такою вже легкою. Це не звичайний і навіть не сценічний Вертеп. В ньому немає декорацій, пісень тощо. Для цього потрібний був спеціальний сценарій, який розбивається на міні-картини, які заповнюють проміжок між виходами колективів-хорів. Такі «фарсові» сценки  практикуються на фестивалях, оглядах, щоб глядач не сумував в очікуванні наступного виконавця. Для нашого Зразкового дитячого театру «КАЗКА» це було вперше. Хотілося в цій маленькій  роботі показати саму суть народних традицій пошанування і прославлення Христа.  Актори отримали ще один цікавий досвід в такій непритаманній для колективу роботі.

 13 січня 2019 року відбувся Гала-концерт Всеукраїнського фестивалю «Різдвяні канікули»(м. Львів), де вокальний колектив «Червона рута» (тріо) з піснею  «Ласкаво просимо» став лауреатом першої премії, а  П’єх Анастасія («Червона рута») — лауреатом третьої премії. Хореографічні колективи теж не пасли задніх: Зразковий ансамбль народного танцю «Первоцвіт» став лауреатом другої премії, а підготовча група Народного ансамблю танцю «Молодість»- лауреатом третьої премії.

14 січня 2019 року учасники вокального колективу «Червона рути» під керівництвом Л.Степанець вітали організації міста зі Старим Новим роком, даруючи цікаві віншування.


81 запросов. 1,528